Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Volkswagen wbił się pod naczepę ciężarówki. Śmiertelny wypadek na autostradzie A2.

Niedziela 30 maja 2021 brak komentarzy

W niedzielny wieczór na autostradzie A2 tuż przed granicą z Niemcami doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem pojazdu ciężarowego i samochodu osobowego. Auto osobowe marki volkswagen wbiło się pod naczepę ciężarówki, zostało zmiażdżone. Jedna osoba zginęła, druga jest w stanie ciężkim. Autostrada w stronę granicy jest zablokowana.

W niedzielę 30 maja około godz. 19.30 na 2 km autostrady A2 pomiędzy węzłem z DK29, a stacją paliw Orlen doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na pasie w kierunku granicy z Niemcami zderzył się pojazd ciężarowy i auto osobowe marki volkswagen. Na miejsce została wysłana straż pożarna, pogotowie, policja i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

- Pojazd osobowy wbił się pod naczepę samochodu ciężarowego. W wyniku wypadku jedna osoba zginęła, natomiast druga osoba w stanie ciężkim została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala. Ustalamy szczegóły tego tragicznego wypadku - mówi Magdalena Jankowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Droga w kierunku granicy z Niemcami jest zablokowana. Jak informują służby, droga może być zablokowana nawet do północy.

Źródło: lubuskie24.pl


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Poniedziałek 4 grudnia 2023 3:26:56
  • imieniny obchodzą:

    Barbara, Bernard, Krystian

Ostatnie komentarze
Najczęściej komentowane
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij