Turniej golfowy o puchar starosty słubickiego
Poniedziałek 6 sierpnia 2018 brak komentarzy

4 sierpnia br. na Polu Golfowym “Dębowa Polana” odbył się turniej golfowy o puchar starosty słubickiego. Pogoda dopisała, było ciepło i słonecznie, kilkunastu zawodników z Polski i Niemiec stanęło do rywalizacji. Wśród nich był także wicestarosta Leopold Owsiak.
Gospodarzem i głównym organizatorem zmagań był Słubice Golf Club. Turniej miał charakter otwarty, a rozegrano go pod egidą Polskiego Związku Golfa.
Starosta Marcin Jabłoński, który objął turniej patronatem wręczył zwycięskie puchary uczestnikom:
Kategoria 0-18 HCP:
I miejsce: Śmigielski Radosław - Kalinowe Pola
II miejsce: Wożniak Krzysztof - Amber Baltic GC
III miejsce: Siwicki Marek - Kalinowe Pola
Kategoria 18,1-36 HCP:
I miejsce: Rupińska Elżbieta - Słubice Golf Club
II miejsce: Bednaczuk Adam - Przytok Golf Club
III miejsce: Lisikiewicz Tomasz - Słubice Golf Club
Kategoria Zielonej Karty:
I miejsce: Stolarek Gabriel - Słubice Golf Club
Puchar starosty wywalczył Andreas Fritsche z Golf Club an der Oder (Frankfurt nad Odrą), zaś najlepszą zawodniczką została Mariola Zawadzka (Słubice Golf Club).

(inf.pras.fot: Starostwo Powiatowe w Słubicach/oprac.wł.)















A co Ty o tym myślisz?