Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Tragiczny wypadek pod Serbowem. Nie żyją dwie młode osoby. [FOTO]

Wtorek 25 kwietnia 2017 28 komentarzy

Dziś rano (25 kwietnia) na drodze wojewódzkiej 137 pomiędzy Kowalowem a Ośnem Lubuskim (Serbów) doszło do śmiertelnego wypadku.

Czołowo zderzył się samochód osobowy marki Volkswagen z samochodem ciężarowym. Zginęły dwie młode osoby (nie byli to mieszkańcy powiatu słubickiego).

Siła uderzenia była tak wielka (bez oznak drogi hamowania), że przybyli na miejsce strażacy musieli użyć do wydobycia zakleszczonych poszkodowanych z wnętrza Volkswagena specjalistycznego sprzętu ratunkowego (rozcinać karoserię samochodu nożycami hydraulicznymi). Po ewakuacji osób podjęto wspólnie z przybyłymi zespołami ratownictwa medycznego czynności resuscytacyjne, próbowano przywrócić czynności życiowe poszkodowanym osobom wykonując masaż serca i oddech zastępczy, jednak te działania nie przyniosły żadnego rezultatu. Dziewczyna (20 lat) i kierujący pojazdem mężczyzna (22 lata) zginęli na miejscu.  Prawdopodobną przyczyną było zaśnięcie za kierownicą kierowcy Volkswagena.


Droga została zablokowana przez samochód ciężarowy, który po uderzeniu stanął w poprzek. Na czas trwania czynności ratowniczych policja zorganizowała objazdy.


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Sobota 20 kwietnia 2024 15:06:10
  • imieniny obchodzą:

    Agnieszka, Teodor, Czesław

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij