[Szybki News] - Kolizja drogowa pomiędzy Kowalowem a Serbowem
Piątek 26 stycznia 2018 brak komentarzy
Do groźnego wypadku doszło przed paroma minutami na drodze wojewódzkiej 137 pomiędzy Kowalowem a Serbowem (droga na Ośno Lubuskie). Z relacji świadków zdarzenia wynika, że z nieustalonych przyczyn doszło do zderzenia samochodu osobowego z nadjeżdżającym z naprzeciwka busem. Droga będzie chwilowo zablokowana i zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. Na miejscu trwają czynności służb.
Więcej info niebawem.
AKTUALIZACJA:
Około godziny 11:00 na drodze wojewódzkiej nr 137 doszło do kolizji drogowej. 25 letnia mieszkanka powiatu słubickiego jechała z Kowalowa do Serbowa. Na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem marki Citroen, zjechała na przeciwległy pas i uderzyła w nadjeżdzający z naprzeciwka samochód cieżarowy marki MAN i następnie dachowała. 25 letnia kierująca była trzeźwa, została ukarana mandatem karnym za spowodowanie kolizji oraz jazdę bez uprawnień. NIkt nie odniósł obrażeń. Kierująca pojazdem tłumaczyła się, że dopiero co zdała prawo jazdy i nie miała dokumentu przy sobie. Policjanci sprawdzili, że nie widnieje w systemie.







A co Ty o tym myślisz?