Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

[Szybki News] - Dozór policyjny dla 3 mężczyzn za pobicie

Poniedziałek 7 maja 2018 brak komentarzy

Prokurator Rejonowy w Sulęcinie zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego w stosunku do trzech mieszkańców powiatu słubickiego.

Mężczyźni w wieku 21, 23 i 33 lat zostali ustaleni jako sprawcy pobicia dwóch mężczyzn. Zdarzenie miało miejsce 03-04 maja w jednym z mieszkań w powiecie słubickim. Bracia 43 i 45 latek zostali zaatakowani przez trzech napastników, którzy po wejściu do mieszkania uderzyli jednego z braci w twarz. Następnie przyprowadzili drugiego, bili ich pięściami po całym ciele, kazali klęczeć oraz zmuszali do określonego zachowania.

Następnie sprawcy opuścili mieszkanie i oddalili się w nieznanym kierunku. Poszkodowani w wyniku pobicia doznali średnich obrażeń ciała. Działania policjantów doprowadziły do ustalenia sprawców tego zdarzenia.

W sobotę (05.05) Prokurator Sulęcinie wobec sprawców zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Inf. pras. KPP Słubice


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Piątek 26 czerwca 2026 11:47:25
  • imieniny obchodzą:

    Paulina, Jan, Paweł

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij