Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Szpital w Słubicach: Jeden wpis internauty wywołał falę pozytywnych komentarzy

Wtorek 12 lipca 2022 1 komentarz

Po dziękującym wpisie internauty na temat słubickiego SORu posypały się pozytywne komentarze. 

Wczoraj, Bartosz Lutycz - słubiczanin, po wizycie na słubickim SORze podzielił się swoimi spostrzeżeniami. Bartosz napisał: “W związku z tym, że krytyka przychodzi wszystkim łatwo, a z pochwałami ciężej (a pomagają one niezmiernie) chciałbym pochwalić pracowników SOR Słubice.

Wczorajsza niespodziewana (jak to z SOR-em być powinno) wizyta w pełnym profesjonalizmie. Szybko, sprawnie, nic mnie nie bolało (choć to Żonie palca szyli:) ).

Źle zabrzmi jak napiszę: "Polecam", bo nikomu oczywiście nie życzę, ale ocena na 5. Jeżeli przeprowadzka na nowy obiekt dobiegnie końca, to już w ogóle będzie git. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

EDIT dla uspokojenia Rodziny, przyjaciół i znajomych - dwa szwy na palcu, Luiza Szubert - Lutycz żyje, po prostu będziemy kupować chleb krojony:) Serdecznie dziękujemy za troskę! Pozdrawiamy!”

Za zgodą autora udostępniliśmy treść “na głównej” naszego społecznościowego profilu i….zaczęła się burza pozytywnych komentarzy.

Wybraliśmy tylko niektóre:

“Miałam przyjemność wczoraj odwiedzić Słubicki SOR , wszystko na plus badania zrobione mimo późnej godziny,opieka rewelacja. Pozdrawiam ekipę z wczorajszej zmiany nocnej” - napisała Pani Agnieszka.

“Ja również jestem zadowolona. Bardzo miła opieka zwłaszcza dla dziecka”. - napisała Pani Monika.

“Super i to się chwali i nie chodzi tu o to że ludzie wolą krytykować niż chwalić ale skoro doświadczyli złych sytuacji związanych z tym miejscem to trudno wymagać od nich pochwały. Oby więcej takich pozytywnych postów było a na pewno dobrze obsłużony pacjent nie będzie krytykował tylko pochwali”. - Pani Monika.

“Również mogę pochwalić wszystkie pielęgniarki z oddziału dziecięcego kobiety ze złotym sercem” - Pani Anna.

“Ja również mogę pochwalić słubicki szpital, a dokładnie to opiekę nad pacjentem na oddziale SOR. Jakiś czas temu trafiłam do szpitala w nocy z powodu zatrucia i zaopiekowano się mną natychmiast. Badania krwi, kroplówka, leki, wywiad itp. Zadbano o wszystko także również nie mogę powiedzieć na ten moment złego słowa”  - Pani Zuzanna.

“Ja również musze pochwalić opiekę nocna i świąteczną, miła i profesjonalna pani doktor z Ukrainy, jeszcze milsze pielęgniarki, szybka pomoc na oddziale dziecięcym, wyniki badań w ciągu 30 minut mimo tego, że trafiłam z córką w środku nocy, naprawdę jestem pod wrażeniem” - Pani Anna.

Szpital na swoim profilu społecznościowym podziękował wszystkim za bardzo miłe słowa.

Pozostaje tylko trzymać kciuki za dalsze inwestycje zarówno w personel jak i rozbudowę placówki.

 

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Poniedziałek 4 grudnia 2023 3:44:09
  • imieniny obchodzą:

    Barbara, Bernard, Krystian

Ostatnie komentarze
Najczęściej komentowane
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij