Święto książki w bibliotece słubickiej!
Czwartek 26 kwietnia 2018 brak komentarzy
Obchodzimy Światowy Dzień Książki!
W tym wyjątkowym dniu, 23 kwietnia w oddziale dla dzieci odbyło się przedstawienie pt. "Kopciuszek" w wykonaniu grupy teatralnej ABC ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Słubicach pod kierunkiem Pani Doroty Bąbki. Na widowni zasiadły dzieci ze słubickich szkół nr 1 i 2 oraz grupa przedszkolna z "Krasnala Hałabały".
Ponadto, dziś przez cały dzień w bibliotece dorośli czytelnicy wypożyczający książki obdarowywani są zakładkami do książek oraz czerwoną różą symbolizującą ten wyjątkowy dzień. Natomiast mali czytelnicy otrzymują w prezencie zakładkę i kolorowy balonik.
Zapraszamy do biblioteki!
Wypożyczajcie! Czytajcie! Świętujcie razem z nami!
Zespół BPMIG w Słubicach







A co Ty o tym myślisz?