Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Świąteczne warsztaty z choinką w roli głównej

Niedziela 11 grudnia 2022 brak komentarzy

Jednym z wielu symboli Bożego Narodzenia jest drzewko świąteczne, czyli choinka. To pod nią zazwyczaj znajdują się pięknie zapakowane prezenty, które przynoszą radość dużym i małym. Dlatego w oczekiwaniu na ten podniosły czas,  Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach, zorganizowała 7 grudnia warsztaty świąteczne ph. „Magiczna choinka”. W spotkaniu udział wzięli seniorzy z Domu Dziennego „Senior +”, członkinie DKK oraz czytelnicy biblioteki. 

Uczestnicy warsztatów, za pomocą kolorowych serwetek, cekinów, koralików i kleju udekorowali swoje drewniane drzewka. Dzięki cierpliwości i ogromnej wyobraźni powstały przepiękne, świąteczne choinki. Największą przyjemność sprawił fakt wykonania ozdoby samodzielnie i według swojego pomysłu. Cudownie było widzieć uśmiech, radość oraz zadowolenie na twarzach osób biorących udział w warsztatach. 

Choinki wykonane przed seniorów z Domu Dziennego „Senior +” zostaną przekazane na jarmark bożonarodzeniowy, z którego dochód będzie przeznaczony na cel charytatywny. Pozostałe będą wyjątkową ozdobą lub prezentem dla bliskiej osoby.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za miło spędzony czas!

Do zobaczenia w bibliotece.

Zespół BPMiG w Słubicach


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Sobota 13 lipca 2024 18:33:39
  • imieniny obchodzą:

    Małgorzata, Ernest, Henryk

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij