Stypendia dla najlepszych uczniów przyznane!
Czwartek 30 sierpnia 2018 brak komentarzy

Dziś, 30 sierpnia 2018 r. w Urzędzie Miejskim w Słubicach podczas 55 sesji Rady Miejskiej uroczyście wręczano stypendia dla najlepszych uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz dyplomów i listów gratulacyjnych rodzicom.
Zapis transmisji "Na Żywo" jaką przeprowadziliśmy podczas wręczania:
Liczba stypendystów przedstawia się następująco:
Szkoła Podstawowa nr 1 - 4 uczniów
Szkoła Podstawowa nr 2 - 4 uczniów
Szkoła Podstawowa nr 3 - 4 uczniów
Szkoła Podstawowa w Golicach - 2 uczniów
Szkoła Podstawowa w Kunowicach - 2 uczniów
Gimnazjum nr 1 - 3 uczniów
Gimnazjum nr 2 - 5 uczniów
Na zakończenie Emilka Kusz zaprezentowała dwa swoje wierszyki za które otrzymała 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie poetyckim. Tata Maciej Kusz wspierał Emilkę przybliżając w kilku zdaniach genezę powstawania tych wierszyków.
Później laureaci wraz z rodzicami i radnymi Rady Miejskiej zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie przed Urzędem Miejskim w Słubicach.
Zapraszamy do fotogalerii przygotowanej przez Annę Panek-Kusz:

















































A co Ty o tym myślisz?