Starosta Leszek Bajon rozmawia z dziennikarzami
Środa 3 marca 2021 brak komentarzy
W pierwszy wtorek każdego miesiąca starosta słubicki Leszek Bajon gości w swoim gabinecie lokalnych dziennikarzy. Podczas spotkania starosta przekazuje najważniejsze wydarzenia z powiatu a także odpowiada na pyania dziennikarzy. Głównym tematem wczorjaszego spotkania był wybór przez Radę Nadzorczą po akceptacji Zgromadzenia Wspólników prezesa i wiceprezesa słubickiej lecznicy. Adam Koniuk został pezesem a wiceprezesem Magdalena Wiadomska-Łażewska.
Adam Koniuk - Ma 51 lat. Jest absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Posiada wieloletnie doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu operacyjnym spółkami prawa handlowego w branży finansowej i medycznej w randze prezesa czy wiceprezesa zarządu. Z branżą medyczną jest związany od 2017 roku.
Magdalena Wiadomska-Łażewska - Prawnik, ukończyła studia podyplomowe w zakresie HR na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Z samorządem związana od 2006r. Posiada duże doświadczenie w zakresie prawa administracyjnego, cywilnego oraz zagadnień związanych z samorządem terytorialnym. Pełniła wiele funkcji kierowniczych, m.in. naczelnik wydziału, sekretarz miasta, prezes zarządu fundacji.







A co Ty o tym myślisz?