Spotkanie wigilijne w słubickiej "Jarzębince" [galeria foto]
Środa 20 grudnia 2017 brak komentarzy

Z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia w Przedszkolu nr 1 ,,Jarzębinka” w okresie przedświątecznym we wszystkich grupach przedszkolnych odbywają się spotkania wigilijne na których dzieci prezentują swoim rodzinom przedstawienia świąteczne . Na jednym z takich przedstawień gr. ,,Pszczółki” wraz ze swoimi paniami oraz rodzicami wykonały gwiazdy z torebek papierowych i stroje na podsumowanie kampanii ekologicznej. Na wszystkie spotkania rodzice przygotowali pyszne poczęstunki. Wszyscy bawili się wyśmienicie. Rodzice oraz nauczycielki byli bardzo dumni z dzieci. Na wspólnym zdjęciu grupa "Pszczółki" z Panią Mariola Jasiniak i Joanną Kowalską.

Zapraszamy do galerii przygotowanej dla nas przez Annę Panek-Kusz






































A co Ty o tym myślisz?