Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Spotkanie wigilijne w słubickiej "Jarzębince" [galeria foto]

Środa 20 grudnia 2017 brak komentarzy

Z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia w Przedszkolu nr 1 ,,Jarzębinka” w okresie przedświątecznym we wszystkich  grupach przedszkolnych odbywają się spotkania wigilijne na których dzieci prezentują swoim rodzinom przedstawienia świąteczne . Na jednym z takich przedstawień gr. ,,Pszczółki” wraz ze swoimi paniami oraz rodzicami wykonały gwiazdy z torebek papierowych i stroje na podsumowanie kampanii ekologicznej. Na wszystkie spotkania rodzice przygotowali pyszne poczęstunki. Wszyscy bawili się wyśmienicie. Rodzice oraz nauczycielki byli bardzo dumni z dzieci. Na wspólnym zdjęciu grupa "Pszczółki" z Panią Mariola Jasiniak i Joanną Kowalską.

Zapraszamy do galerii przygotowanej dla nas przez Annę Panek-Kusz


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Czwartek 25 czerwca 2026 4:09:05
  • imieniny obchodzą:

    Dorota, Łucja, Wilhelm

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij