Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Spotkanie autorskie z Grażyną Plebanek w słubickiej bibliotece!

Poniedziałek 18 października 2021 brak komentarzy

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Grażyną Plebanek - pisarką, felietonistką, autorką bestsellerowych powieści (m.in. „Dziewczyny z Portofino”, „Pudełko ze szpilkami”, „Nielegalne związki”, "Przystupa", "Bokserka", "Pani Furia", "Słowa na szczęście i inne nienazwane stany duszy"). 

 W jej powieściach centralnymi postaciami są kobiety, ich przyjaźnie, codzienne problemy i perypetie miłosne. W tym roku ukazały się dwie książki: "Rozbójniczki. Opowieść o ważnych kobietach" oraz "Bruksela. Zwierzęcość w mieście". 

Grażyna Plebanek jest również autorką scenariuszy filmowych i sztuk teatralnych. Od 2005 roku mieszka w Brukseli, ale stale obecna jest na arenie polskiego życia literackiego. Od 2016 roku wraz z Sylwią Chutnik pisze felietony do tygodnika „Polityka”, a w „Wysokich Obcasach Extra” publikuje autorski „Słownik Wyrazów Obcych”.

Spotkanie odbędzie się 20 października 2021 r. (środa) o godzinie 17.00 w słubickiej bibliotece. Wstęp wolny. Zapraszamy serdecznie!

Spotkanie odbywa się w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki, dofinansowane jest ze środków Instytutu Książki.

Zespół BPMiG w Słubicach


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Piątek 3 grudnia 2021 15:42:06
 • imieniny obchodzą:

  Franciszek, Hilary, Ksawery

Ostatnie komentarze
 • Piłkarski Laur

  MichaelInvat: У Нас скидки круглый год! HoOkAh MaGic наш официальный бренд Набрав в поисковике Вы можете посетить наш сайт и...

  Piątek 3 grudnia 2021

 • Piast Patrol - na naszą ochronę Cię stać!

  Alexandra: seriózní nabídka půjčky na vánoční večírek Dobrý den, abych vám pomohl překonat různé finanční starosti na vánoční večírek a oslavy konce roku a bezproblémově čelit vašim...

  Środa 1 grudnia 2021

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij