Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Śmiertelny wypadek w Kunicach

Czwartek 15 kwietnia 2021 brak komentarzy

 

W środę, 14 kwietnia br. o godzinie 18:10 strażacy OSP Cybinka zadysponowani zostali do zdarzenia drogowego do którego doszło w ciągu drogi powiatowej nr 1252F w miejscowości Kunice (gm. Słubice). Po kilku minutach dotarli na miejsce, gdzie działania swoje wraz z Zespołem Ratownictwa Medycznego prowadziły już dwa zastępy z JRG w Słubicach. Po chwili przybyli funkcjonariusze Policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W wyniku zdarzenia jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, druga z obrażeniami przetransportowana został do szpitala. 

 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Citroenem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. - informuje podkom. Magdalena Jankowska, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Słubicach. Niestety w wyniku wypadku, 53-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu a 51-letni pasażer trafił do szpitala.

- Trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn jak i okoliczności tego tragicznego zdarzenia. - dodaje podkom. Magdalena Jankowska. 

W miejscu zdarzenia do późnych godzin wieczornych pracowali funkcjonariusze Policji pod nadzorem prokuratora w celu ustalenia przyczyn i okoliczności wypadku. Przez cały ten czas droga była zablokowana. 

inf.pras/zdjęcia Ochotnicza Straż Pożarna w Cybince


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Środa 12 maja 2021 3:08:13
 • imieniny obchodzą:

  Joanna, Dominik, Pankracy

Ostatnie komentarze
 • Wystawa Grupy fotograficznej w Levicach

  WillieRak: такси цены https://xn--80aqf2ac.taxi/

  Poniedziałek 10 maja 2021

 • Nowoczesny rentgen w Słubicach

  ANNA CHROMA FINANSOWANIE: ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce. W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty...

  Czwartek 6 maja 2021

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij