Słubiczanin z 33 kilowym karpiem [FOTO] [VIDEO]
Wtorek 15 maja 2018 1 komentarz
Słubiczanin Mateusz Moder 13 maja br. złapał karpia o wadze 33,200 kg na Łowisku Gosławice koło Konina.

Do rekordu Polski zabrakło jedynie 1,3 kg (Aktualny Karpiowy Rekord Polski to 34,5 kg). Mateusz jest przedstawicielem Łowiska Karpiowego Gosławice dla niemieckojęzycznych wędkarzy oraz testerem polskiej firmy produkującej przynęty na karpie Bandit Carp.

Tak duże karpie są prawie niespotykane na ogólnie dostępnych jeziorach, a na specjalistycznych łowiskach bardzo rzadko spotykane. Łowisko Gosławice należy do jednych z najlepszych łowisk w Polsce i jest też licznie odwiedzane przez gości z zagranicy.
Panu Mateuszowi gratulujemy!







A co Ty o tym myślisz?