Słubiczanin pobił bezbronną kobietę [FOTO]
Poniedziałek 27 sierpnia 2018 brak komentarzy

Ola, bo tak ma na imię pokrzywdzona, ma 21 lat i do końca życia zapamięta piątkowy wieczór, kiedy wracała z siostrą z pracy. (Było to po północy z piątku na sobotę 24 sierpnia 2018 r.). Całe zdarzenie miało miejsce kiedy przechodziły obok stacji paliw przy markecie Netto (ul. Wojska Polskiego). Olę zaatakował mężczyzna, który chwilę wcześniej rozmawiał z nimi na stacji benzynowej, po czym gdy dziewczyny oddalały się, zaczął je gonić, powalił Olę na ziemię, bił i kopał. W wyniku ataku mężczyzny Ola doznała złamania ręki. Obecna przy Oli siostra wezwała przejeżdżający patrol policji na pomoc. Policja zatrzymała 25-latka, mieszkańca Słubic (w przeszłości był zamieszany w zdemolowanie ogródka baru Endorfina - pisaliśmy o tym tutaj).
Zatrzymany 25-latek był pod wpływem alkoholu (miał ponad 3 promile) i posiadał przy sobie marihuanę.
Słubiczanin został zatrzymany przez policję do wytrzeźwienia i wyjaśnienia. W niedzielę, 26 sierpnia zostały mężczyźnie postawione zarzuty spowodowania uszkodzenia ciała o charakterze chuligańskim i posiadania narkotyków. Za swoje zachowania będzie on odpowiadał przed sądem, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. W niedzielę został zwolniony do domu.
Jako junior trenował sztuki walki, ok. 8 lat temu został usunięty z klubu za agresję.









A co Ty o tym myślisz?