Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Słubicki dzielnicowy bezkonkurencyjny w ogólnopolskim maratonie kolarstwa górskiego

Czwartek 15 września 2022 brak komentarzy

W niedzielę (11 września) słubicki policjant, młodszy aspirant Jakub Komar okazał się bezkonkurencyjny w ogólnopolskim maratonie MTB Kaczmarek Electric w Nowej Soli, pokonując dystans „mega”, który wynosi 53 kilometry. Na metę wjeżdżał z grupą kolarzy, jednak wrodzony duch sportu, wytrzymałość i wola walki pozwoliła mu na widowiskowy finisz, który zaprowadził go na najwyższe miejsce podium.

Na co dzień Jakub to nasz kolega z pracy - dzielnicowy, człowiek, który zna i rozwiązuje problemy mieszkańców  w podległym rejonie służbowym, policjant pierwszego kontaktu, społecznik.   Spokojny, zdyscyplinowany duch sportowy, gdy ściąga policyjny mundur i wsiada na rower nie ma sobie równych. Dzielnicowy łączy pracę z pasją, w sezonie letnim wsiada na policyjny rower i wspólnie z policjantem z niemieckiej jednostki patroluje rejon miasta.  Młodszy aspirant Jakub Komar jest obecnie zawodnikiem klubu MEDLook Cycling Team w Słubicach. W barwach tego klubu po raz kolejny w maratonie MTB Kaczmarek Electric, który odbył się w minioną niedzielę nasz kolega w kategorii „M3- zawodnicy w wieku 30 - 39 lat” nie miał sobie równych, zajmując pierwsze, zaszczytne miejsce na podium. Kuba jest również aktualnym mistrzem województwa lubuskiego amatorów kolarstwa szosowego. Brał udział  w Górskich Szosowych Mistrzostwach Polski policjantów podczas Tour de Pologne amatorów zajmując szóste miejsce. Gratulujemy naszemu koledze i życzymy mu samych sukcesów w pracy jak i w sporcie.

inf.pras. aspirant Agnieszka Kaczmarek/Komenda Powiatowa Policji w Słubicach/foto: Dorota Musiałowska Fotografia


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Niedziela 1 października 2023 5:17:53
 • imieniny obchodzą:

  Danuta, Igor, Remigiusz

Ostatnie komentarze
 • Piast Patrol - na naszą ochronę Cię stać!

  Alexandra : Nabídka půjček mezi jednotlivci Potřebujete úvěr na vaši stavbu, realitní projekt, založení vlastního podnikání, osobní činnost, máte přání dosáhnout,. Vy, kteří jste v...

  Piątek 29 września 2023

 • Skate Team Kowalów trzecim najszybszym klubem w Polsce!

  Manfred.Schartow@gmx.net: Ich bin sehr stolz auf Euch. Tolles Resultat von Anna beim Berlin -Marathon 2023. Auch Kinga hat eine Superzeit --einfach bardzo duze dobre........dobre duze bardzo.

  Środa 27 września 2023

Najczęściej komentowane
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij