Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Słubiccy policjanci organizują spotkanie dla osób zainteresowanych wstąpieniem do służby w Policji

Poniedziałek 18 października 2021 brak komentarzy

Słubiccy policjanci organizują spotkanie dla osób zainteresowanych wstąpieniem do służby w Policji. Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się z poszczególnymi etapami procesu rekrutacyjnego. Pod okiem policyjnego instruktora, będzie można także sprawdzić się na specjalnie przygotowanym torze przeszkód. W takich ćwiczeniach może wziąć udział każdy, kto chciałby wstąpić w nasze szeregi. Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 1 w Słubicach (duża hala). Zajęcia odbędą się 21 października 2021r., potrwają od godziny 18.00 do 20.00.

Policyjny instruktor na specjalnie przygotowanym torze przeszkód zademonstruje prawidłowe wykonanie zadania i wytłumaczy jak pokonać poszczególne przeszkody w możliwie jak najkrótszym czasie. Pokonanie toru przeszkód w czasie nie dłuższym niż 1 min 41 s., jest warunkiem zaliczenia tego etapu postępowania kwalifikacyjnego.   

Aby zostać policjantem, należy przejść pozytywnie całą procedurę rekrutacyjną, która składa się z testu wiedzy, sprawdzianu sprawności fizycznej, testu psychologicznego i rozmowy kwalifikacyjnej. Ponadto każdy z kandydatów musi wykonać badania lekarskie i przedstawić zaświadczenie o braku przeciwwskazań do służby w Policji.

Jednym z etapów, który na początku sprawia kandydatom do służby w Policji trudności jest TSF czyli test sprawności fizycznej. Polega on na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód w określonym czasie. Wyniki zostają przeliczone w systemie punktowym. Test zostaje zaliczony, jeśli kandydat uzyska czas określony jako minimalny do jego zaliczenia, wynoszący 1 min 41 s. Tor przeszkód oraz normy czasowe przeliczane na punkty są jednakowe zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Aby sprawnie przejść ten etap postępowania warto się do niego przygotować.

Zapraszamy wszystkich chętnych do przećwiczenia toru przeszkód 21 października 2021r.,w godz.18:00-20:00. Zajęcia odbędą się na duzej hali sportowej SP w 1 w Słubicach.   

inf.pras KPP Słubice


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Piątek 3 grudnia 2021 15:01:58
 • imieniny obchodzą:

  Franciszek, Hilary, Ksawery

Ostatnie komentarze
 • Piłkarski Laur

  MichaelInvat: У Нас скидки круглый год! HoOkAh MaGic наш официальный бренд Набрав в поисковике Вы можете посетить наш сайт и...

  Piątek 3 grudnia 2021

 • Piast Patrol - na naszą ochronę Cię stać!

  Alexandra: seriózní nabídka půjčky na vánoční večírek Dobrý den, abych vám pomohl překonat různé finanční starosti na vánoční večírek a oslavy konce roku a bezproblémově čelit vašim...

  Środa 1 grudnia 2021

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij