Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Salon Kosmetologii i Medycyny Estetycznej “Fabulous Injection” zaprasza!

Niedziela 13 czerwca 2021 brak komentarzy

Kinga Malinowska prowadzi z powodzeniem Salon Kosmetologii i Medycyny Estetycznej “Fabulous Injection”. Jest w Słubicach od niedawna, a już może pochwalić się rozpoznawalnością w dziedzinie usług medycznych.

Postanowiliśmy przybliżyć Wam sylwetkę Kingi oraz to czym tak naprawde zajmuje się w Salonie.

Jak to się zaczęło, że jesteś w tym zawodzie, a nie innym?

Całkowity przypadek. Pracowałam już parę lat w zupełnie innej branży. Byłam nią tak bardzo przesiąknięta, że potrzebowałam odmiany. Nie tak dawno zrobiłam sobie kurs na manicure, dzięki temu robiłam manicure z powodzeniem koleżankom. Pomyślałam, dlaczego nie? Jeśli nie dla samego zawodu to chociaż sama dla siebie będę miała większą świadomość aby zadbać o swoją twarz. Tak znalazłam się w szkole kosmetycznej.

Mnie osobiście kosmetyczka kojarzy się z kremami i maseczkami, a w Twoich rękach widzę wiecznie igły...

Tak dokładnie. Ogólnie rzecz biorąc sama wiedza szkolna trochę była dla mnie, że tak to ujmę, zbyt nudna. Poszłam do jednej z moich wykładowczyń i zapytałam jakie racjonalne szkolenie mogę zrobić, aby zwiększyć wiedzę, którą od nich dostaję. Usłyszałam, że aby salon dobrze zarabiał powinien mieć różne maszyny do pracy. Na zajęciach mieliśmy wiele podstawowych typu galwanizacja, mikrodermabrazja itp, jednak przyszłością miały być lasery. Udałam się na szkolenie z depilacji laserowej. Na miejscu okazało się, że w promocyjnej cenie mogę dobrać coś dodatkowo. Osobiście zmagałam się z naczynkami na nogach więc opcja nauczenia się elektrokoagulacji była, moim zdaniem wtedy fajnym pomysłem. To była pierwsza sytuacja, kiedy miałam w rękach sprzęt z igłą. Od tego się zaczęło. Postanowiłam, że będę kłuć ludzi. Parę osób mi powiedziało, że gdy biorą strzykawkę do ręki to od razu świecą mi się oczy. W końcu w życiu jest ważne byśmy robili to co lubimy.

Lubisz to co robisz?

Nie! Ja to uwielbiam ( śmiech). To po prostu sprawia mi frajdę. Lubię każdy mój dzień. Każda osoba, która przychodzi do mnie ma inną historię i inne potrzeby. Z chęcią czerpię dodatkową wiedzę, aby jak najlepiej dopasować się do moich klientów. Szkolenia to jedno. Osobiście obecnie odbywam jedno na 40-50 dni. Cały czas czytam artykuły naukowe, oglądam webinary. Kiedyś wieczory spędzałabym przy fajnej komedii. Obecnie mam nos wlepiony w ekran i słucham mądrych ludzi dzięki którym moja wiedza jest coraz obszerniejsza. Osobiście współpracuje z lekarzami, dietetykami, pielęgniarką. Gdy klient (Panów również goszczę w gabinecie) ma większy problem niż standardowy to nie porywam się z motyką na wiatr. Ciężkie przypadki zawsze konsultuję. Czasem odmawiam zabiegu. 

Odmówienie zabiegu wiąże się ze stratą klienta. To racjonalne w obecnych czasach? 

Bardziej racjonalne niż może się wydawać. Nie podejmę się zabiegu gdy jest zagrożenie dla klientki oraz dla mnie. Nie mówię o chorobach, które adekwatnie wykluczają z iniekcji, ale czasem są przeciwwskazania względne. Muszę mieć aktualne wyniki badań, konsultacje z lekarzem oraz spis lekarstw. Jeśli jednak zabieg może zrobić więcej szkody niż pożytku to rezygnuję. Dla dobra nas obojga. Druga sytuacja to gdy klientka chce za dużo. Może dziwnie to brzmi, ale ja działam wg. złotego podziału twarzy. Znam kanon piękna oraz prawidłowe proporcje np. warga góra to 1/3, a dolna 2/3 całości. Proporcjonalnie od nosa do zamknięcia ust powinno być tyle samo mm co od zamknięcia do brody. Nie lubię zbyt ostrych przerysowań. Usta nie powinny być sztucznie nadmuchane czy nadto wywinięte, a podkreślona ich naturalna uroda. Broda bardzo szpiczasta nadaje się dla wiedźmy, a ja wypełniam ubytki i nadaję jej pożądany kształt. Z resztą nie tylko modelowaniem żyje. 

A co jeszcze znajdziemy w Twojej ofercie? 

Jestem fanką stymulatorów tkankowych. Po 25.roku życia zaczynamy tracić aż 1,5% kolagenu rocznie, czego efektem jest powstanie pierwszych zmarszczek. Nasza skóra domaga się intensywniejszego nawilżenia. Stosowanie kremów o dobrym składzie to jedno, ale działamy tylko powierzchownie. Dzięki mezoterapii, osoczu bogatopłytkowemu czy jeszcze lepiej, stymulatorom docieramy do głębszych warstw skóry. Dzięki temu działamy biorewitalizująco oraz antyoksydacyjnie. Ogólnie najlepiej czuję w terapiach anti - aiging. 

Co jest dla ciebie najważniejsze w Twoim salonie? 

Oczywiście standardowo mogę powiedzieć, że jakość produktów i usług. I to jest prawda. Rozbudowując tę tezę chciałabym zaznaczyć, że każdy preparat na jakim pracuje został przepuszczony przez mój organizm. Wiem jak działa i czego mogę się po nim spodziewać. Usługa to nie tylko "dzień dobry" i "do widzenia". To dokładne wyjaśnienie klientowi jak będzie wyglądał zabieg, jakie mogą być powikłania i jak sobie z nimi poradzić. To ciągły kontakt podczas samego zabiegu, zapytanie o odczucia. To uśmiech, luz, próba odprężenia klienta swoim podejściem, gdyż wiele osób jednak igieł się boi. Większość salonów tego typu kojarzy się ze sztywną atmosferą. Ja tak nie potrafię. To mówienie prostym językiem o rzeczach ważnych, który dotrze do pacjenta. To mini podarunek przy wyjściu z gabinetu oraz nie utrudniony kontakt pozabiegowy. Zawsze chętnie odpisuje swoim klientom. Często sama zagaduje z zapytaniem jak odczucia. Nawiązuje przyjacielską relację, a nie jedynie "Twój czas minął. Należy się tyle i tyle". Dla pacjentów zakładam więcej czasu na zabieg niż w standardowych gabinecie. Lubię z nimi  rozmawiać, a ja dodatkowo jestem detalistą. Gdy się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy. Robię dłuższe interwały czasowe, aby również w tych covidowych czasach, odpowiednio zadbać o dezynfekcję salonu. 

Dziękujemy za rozmowę!

KONTAKT:

- ☎️+48 665525009

- Salon Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Fabulous Injection

- www.fabulousinjection1.booksy.com

- https://instagram.com/fabulousslubice

ul. Wawrzyniaka 10 lok 1

69-100 Słubice

- możliwość płacenia za zabiegi w ratach

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Środa 22 września 2021 10:29:00
 • imieniny obchodzą:

  Tomasz, Maurycy

Ostatnie komentarze
 • Policjanci rozmawiają z najmłodszymi o bezpieczeństwie

  dadf: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ...

  Wtorek 14 września 2021

 • Weekendowe działania słubickiej drogówki

  Konstantynopolitańczyk: Same kłamstwa, nikt nie przyjechał zeby sie ścigać czy driftowac! Zebraliśmy sie tam zeby sobie pogadac i sie pośmiać. Przestancie szerzyć kłamstwa i zachwalać slubicka drogówkę!

  Wtorek 24 sierpnia 2021

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij