Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Rozpoczęcie roku w Przedszkolu Samorządowym „Jarzębinka” w Słubicach

Sobota 2 września 2017 brak komentarzy

1 września to jeden z najważniejszych dni w roku dla wszystkich przedszkolaków. Każdy z nich tego szczególnego dnia przestępuje przez próg przedszkola w odświętnych strojach. Niektóre dzieci są podekscytowane, inne niepewne, a na twarzach jeszcze innych maluje się zdziwienie. 

Przedszkole nr 1 „Jarzębinka” w Słubicach również przywitało nowy rok szkolny 2017/2018 w sposób bardzo uroczysty. Inauguracja rozpoczęła się od przemówienia Pani dyrektor Jadwigi Grabowskiej, w którym przede wszystkim powitała: Lubuskiego Kuratora Oświaty Panią Ewę Rawę, dyrektor ZAO w Słubicach Jolantę Skręty i zastępcę burmistrza Pana Romana Siemińskiego, pracowników przedszkola oraz wszystkich swoich małych podopiecznych – dzieci. Z tej okazji przedszkolaki z grupy „Pszczółki” i „Motylki”  przygotowały ciekawy programem artystyczny.

foto: Anna Panek-Kusz


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Piątek 26 czerwca 2026 10:32:26
  • imieniny obchodzą:

    Paulina, Jan, Paweł

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij