Rozpoczęcie roku w Przedszkolu Samorządowym „Jarzębinka” w Słubicach
Sobota 2 września 2017 brak komentarzy
1 września to jeden z najważniejszych dni w roku dla wszystkich przedszkolaków. Każdy z nich tego szczególnego dnia przestępuje przez próg przedszkola w odświętnych strojach. Niektóre dzieci są podekscytowane, inne niepewne, a na twarzach jeszcze innych maluje się zdziwienie.

Przedszkole nr 1 „Jarzębinka” w Słubicach również przywitało nowy rok szkolny 2017/2018 w sposób bardzo uroczysty. Inauguracja rozpoczęła się od przemówienia Pani dyrektor Jadwigi Grabowskiej, w którym przede wszystkim powitała: Lubuskiego Kuratora Oświaty Panią Ewę Rawę, dyrektor ZAO w Słubicach Jolantę Skręty i zastępcę burmistrza Pana Romana Siemińskiego, pracowników przedszkola oraz wszystkich swoich małych podopiecznych – dzieci. Z tej okazji przedszkolaki z grupy „Pszczółki” i „Motylki” przygotowały ciekawy programem artystyczny.









foto: Anna Panek-Kusz







A co Ty o tym myślisz?