Rocznica nawiedzenia figury św. Michała Archanioła w Słubicach
Sobota 21 lipca 2018 2 komentarze

Mija rok od nawiedzenia parafii pw. Ducha Świętego w Słubicach przez figurę św. Michała Archanioła z Monte Sant'Angelo. Z tej okazji 22.07 o godz. 10.30 odprawiona zostanie dziękczynna msza św. z wniesieniem relikwii z tego cudami słynącego miejsca położonego na południu Włoch, ponad 1500 km od Słubic.
Zapraszamy wszystkich wiernych w niedzielę (22 lipca) na rocznica tego historyczno – religijnego wydarzenia. Odnowimy akt naszego zawierzenia.
Więcej o tym możecie przeczytać Państwo TUTAJ (kliknij w link)








A co Ty o tym myślisz?