Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Przypominamy! Na ferie darmowe seanse w słubickim kinie

Wtorek 15 stycznia 2019 brak komentarzy

Przypominamy, Słubicki Miejski Ośrodek Kultury przygotował darmowe seanse dla dzieci, które spędzą ferie w naszym mieście.  

W słubickim kinie, będzie można obejrzeć „Królową śniegu: po drugiej stronie lustra”, a także „Miśków 2-óch w Nowym Jorku” 


Pierwszy z z nich, opowiada historię Gerdy, która walczy o ocalenie bliskich, porwanych przez Króla Haralda, z Królową Śniegu. Film można oglądać: 
środa, 16 stycznia, godz. 11:00,
czwartek, 17 stycznia, godz. 11.00,
wtorek 22 stycznia, godz. 11:00 
czwartek 24 stycznia, godz. o 11.00.

Natomiast opowieść o przygodach miśków będzie można obejrzeć:
środa, 16 stycznia, godz. 13:00,
czwartek, 17 stycznia, godz. 13.00,
wtorek, 22 stycznia, godz. 13:00 
czwartek 24 stycznia, godz. o 13.00.

Darmowe wejściówki na te seanse są do odbioru w SMOKu.


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Piątek 26 czerwca 2026 7:43:09
  • imieniny obchodzą:

    Paulina, Jan, Paweł

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij