Przypominamy! Na ferie darmowe seanse w słubickim kinie
Wtorek 15 stycznia 2019 brak komentarzy
Przypominamy, Słubicki Miejski Ośrodek Kultury przygotował darmowe seanse dla dzieci, które spędzą ferie w naszym mieście.
W słubickim kinie, będzie można obejrzeć „Królową śniegu: po drugiej stronie lustra”, a także „Miśków 2-óch w Nowym Jorku”

Pierwszy z z nich, opowiada historię Gerdy, która walczy o ocalenie bliskich, porwanych przez Króla Haralda, z Królową Śniegu. Film można oglądać:
środa, 16 stycznia, godz. 11:00,
czwartek, 17 stycznia, godz. 11.00,
wtorek 22 stycznia, godz. 11:00
czwartek 24 stycznia, godz. o 11.00.

Natomiast opowieść o przygodach miśków będzie można obejrzeć:
środa, 16 stycznia, godz. 13:00,
czwartek, 17 stycznia, godz. 13.00,
wtorek, 22 stycznia, godz. 13:00
czwartek 24 stycznia, godz. o 13.00.
Darmowe wejściówki na te seanse są do odbioru w SMOKu.







A co Ty o tym myślisz?