Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Przed nami Przedświąteczny Koncert Baśniowy!

Czwartek 8 grudnia 2022 brak komentarzy

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. St. Moniuszki w Słubicach jest współorganizatorem magicznego wydarzenia: „Przedświątecznego Koncertu Baśniowego”.

Koncert odbędzie się 12 grudnia o godzinie 17:00 w Auli Collegium Polonicum w Słubicach. Będziemy mieli okazję usłyszeć wyjątkowe aranżacje piosenek z bajek Disneya, znanych i lubianych piosenek świątecznych. Nie zabraknie również tradycyjnych piosenek góralskich w ciekawych aranżacjach chóralnych.

Gościem specjalnym koncertu będzie Chór dziecięcy "Don Diri Don" ze Szczecina oraz zdobywca Grand Prix I Międzynarodowego Konkursu Fortepianowego MUSICA NOVA Piotra Prokopów.

W finale koncertu specjalna niespodzianka w wykonaniu wszystkich uczestników! Zachęcamy do wcześniejszego przybycia – na dzieci przed i po wydarzeniu czekać będą animacje kulturalne.

Całe przedsięwzięcie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia Słubickiego Towarzystwa Muzycznego, Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury, Collegium Polonicum i Społecznej Niepublicznej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej oraz sponsorów.

Bilety w cenie 30 zł. dostępne w sekretariacie Państwowej Szkoły Muzycznej, ul. Wojska Polskiego 142, rezerwacja biletów pod nr tel. +48 95 758 6618 (MP).


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Czwartek 20 czerwca 2024 5:12:00
  • imieniny obchodzą:

    Bogna, Florentyna, Rafał

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij