Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Prace na sieci kanalizacji sanitarnej – obowiązujące w dniach 26.04.2021 do 30.04.2021

Poniedziałek 26 kwietnia 2021 brak komentarzy

Zakład Usług Wodno-Ściekowych informuje, że w ramach realizowanego projektu pn.: "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice” prowadzony jest ostatni etap prac związanych z modernizacją sieci kanalizacyjnej. Obecnie prowadzone jest czyszczenie i renowacja przyłączy kanalizacyjnych. W związku z tym mogą wystąpić utrudnienia dla mieszkańców. 

Przyłącze kanalizacyjne to rurociąg łączący wewnętrzną instalację kanalizacyjną w nieruchomości odbiorcy z miejską siecią kanalizacyjną. 

Prace na sieci kanalizacji sanitarnej – obowiązujące w dniach 26.04.2021 do 30.04.2021 obejmują ulicę Wojska Polskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Chrobrego do skrzyżowania z ul. Piłsudskiego. 

W związku z tym, iż wykonywane obecnie prace prowadzone są pod dużym ciśnieniem wody, w celu dokładnego wyczyszczenia i renowacji poszczególnych elementów sieci kanalizacji sanitarnej, może dochodzić do wybijania wody w toaletach. Prace prowadzone są w godzinach wieczornych i nocnych. Prosimy mieszkańców ulicy Wojska Polskiego o zabezpieczenie WC, zadbanie m.in. o to, by klapy sedesu pozostały zamknięte w czasie, kiedy nie korzysta się z WC. 

W związku z wykonywanymi pracami na sieci kanalizacyjnej utrudnienia będą związane również z pojawianiem się na ww. ulicy samochodów specjalistycznych, które pracują przy wykorzystaniu wysokiego ciśnienia wody. 

Wszystkie prace i działania, które są obecnie prowadzone przez ZUWŚ Sp. z o.o. w ramach projektu pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracji Słubice”, współfinansowanego z funduszy unijnych, mają na celu poprawę i zabezpieczenie dostaw wody oraz odbioru ścieków na terenie naszej gminy. 

inf./foto: ZUWŚ


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Środa 12 maja 2021 4:10:51
 • imieniny obchodzą:

  Joanna, Dominik, Pankracy

Ostatnie komentarze
 • Wystawa Grupy fotograficznej w Levicach

  WillieRak: такси цены https://xn--80aqf2ac.taxi/

  Poniedziałek 10 maja 2021

 • Nowoczesny rentgen w Słubicach

  ANNA CHROMA FINANSOWANIE: ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce. W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty...

  Czwartek 6 maja 2021

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij