Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Polsko niemiecki obóz "Fanfary Europy"

Niedziela 21 stycznia 2018 brak komentarzy

W sobotę zakończył się dwudniowy obóz szkoleniowy dzieci z najmłodszej grupy polsko-niemieckiej orkiestry Fanfary Europy. Obóz odbywał się w Świetlicy Wiejskiej w Drzecinie.  Punktem kulminacyjnym obozu był koncert, na który zostały zaproszone rodziny i znajomi małych muzyków. Dwudniowy warsztat muzyczny, to wspólna okazja aby dzieci z polski i niemiec mogły się lepiej poznać i zintegrować. Na zakończenie obozu odbył się przemarsz orkiestry ulicami Drzecina. Obóz zorganizowała Aleksandra Orłowska. Zdjęcia: Joanna Korbus


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Czwartek 25 czerwca 2026 1:18:45
  • imieniny obchodzą:

    Dorota, Łucja, Wilhelm

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij