Polsko niemiecki obóz "Fanfary Europy"
Niedziela 21 stycznia 2018 brak komentarzy

W sobotę zakończył się dwudniowy obóz szkoleniowy dzieci z najmłodszej grupy polsko-niemieckiej orkiestry Fanfary Europy. Obóz odbywał się w Świetlicy Wiejskiej w Drzecinie. Punktem kulminacyjnym obozu był koncert, na który zostały zaproszone rodziny i znajomi małych muzyków. Dwudniowy warsztat muzyczny, to wspólna okazja aby dzieci z polski i niemiec mogły się lepiej poznać i zintegrować. Na zakończenie obozu odbył się przemarsz orkiestry ulicami Drzecina. Obóz zorganizowała Aleksandra Orłowska. Zdjęcia: Joanna Korbus





































A co Ty o tym myślisz?