Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Policja ustala okoliczności śmiertelnego wypadku pomiędzy miejscowościami Rąpice – Mielesznica (pow. słubicki)

Poniedziałek 31 sierpnia 2020 brak komentarzy

Słubiccy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Krośnie Odrzańskim ustalają okoliczności wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. W niedzielny wieczór (30 sierpnia) na drodze gminnej pomiędzy miejscowościami Rąpice – Mielesznica (pow. słubicki) ujawniono ciało mężczyzny w pobliżu którego znaleziono rower z widocznymi uszkodzeniami. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzili czynności procesowe na miejscu zdarzenia. Szukamy osób, którzy 30 sierpnia między godz. 19 – 20 podróżowali w/w odcinkiem drogi bądź posiadają informację, które pomogą w ustaleniu okoliczności wypadku.

W niedzielę (30 sierpnia) przed godziną 20 dyżurny Policji w Słubicach otrzymał informację o odnalezieniu na drodze relacji Rąpice – Mielesznica (gmina Cybinka) ciała mężczyzny, który nie dawał oznak życia. Niestety, przybyłe na miejsce służby ratunkowe stwierdziły zgon 62-letniego mieszkańca powiatu słubickiego. Obok niego znajdował się rower z widocznymi uszkodzeniami wskazującymi na zdarzenie drogowe. Na miejscu zdarzenia do późnych godzin nocnych pracowali policjanci grupy dochodzeniowo – śledczej, którzy przeprowadzali czynności procesowe, wykonując oględziny i zabezpieczając ślady kryminalistyczne. Ich działania nadzorowane były przez prokuratora obecnego na miejscu zdarzenia. W wyjaśnieniu okoliczności tego zdarzenia prowadzone będzie prowadzone śledztwo, które będzie miało na celu dokładne ustalenie okoliczności tego tragicznego wypadku.

 

Zwracamy się z apelem do osób, którzy w niedzielę (30 sierpnia br.) w godz. 19 – 20 podróżowali drogą gminą pomiędzy miejscowościami Rąpice – Mielesznica bądź posiadają jakiekolwiek informację, które mogą pomóc w ustaleniu okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 47 79 23 211, 47 79 23 212 bądź osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Słubicach.

Opracował: podkom. Maciej Kimet

inf. pras. Zespół Prasowy KWP w Gorzowie Wlkp.

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Sobota 20 kwietnia 2024 16:28:05
  • imieniny obchodzą:

    Agnieszka, Teodor, Czesław

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij