Piłkarski Laur
Poniedziałek 5 czerwca 2017 1 komentarz
W dniu 3 czerwca w Słubicach odbył się Festiwal piłkarski z „Piłkarskim Laurem” w ramach którego rozegrano trzy turnieje Kinder Cup Słubice 2017 w kategorii Orlika, Żaka i Skrzata. Najmłodsze drużyny rywalizowały na płycie głównej stadionu olimpijskiego. W imprezie wzięło udział ponad 700 osób w tym blisko 400 zawodników Najmłodsi rywalizowali na płycie głównej stadionu olimpijskiego. Organizatorem festiwalu była firma „Colloseum Marketing Sport” oraz Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji
Otwarcia Festiwalu dokonali wicestarosta słubicki Leopold Owsiak, burmistrz Słubic Tomasz Ciszewicz, prezes SOSiR Zbigniew Sawicki oraz dyrektor Festiwalu Ryszard Chustecki wraz z właścicielem programu "Piłkarski Laur" Mirosławem Wrzesińskim.
Uczestnikom festiwalu towarzyszył zespół muzyczny "Tabu".
NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH W KATEGORII ORLIKA
Najlepsi z najlepszych: Najlepszy zawodnik turnieju Diego Kowalczyk z AP Reissa Poznań, najlepszy bramkarz Kacper Stępczyński z Dwójki MOS Gubin i najlepszy strzelec Jakub Chojnacki z Dwójki MOS Gubin
Zwycięska drużyna w kategorii Orlika - Dwójka MOS Gubin
Zwycięska drużyna w kategorii Żak - Polonia Słubice
Zwycięska drużyna w kategorii Skrzat - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą
DWÓJKA MOS GUBIN ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU KINDER CUP ORLIKÓW
W kategorii Orlika w turnieju wystąpiło 10 zespołów podzielonych na dwie grupy W meczach półfinałowych Akademia Piłkarska Reissa pokonała słubicką Polonię 3 – 0 a Dwójka MOS Gubin wygrała z Celulozą Kostrzyn 1 – 0
W meczu finałowym po dramatycznym remisowym 1 – 1 meczu drużyna Dwójki MOS Gubin rzutami karnymi 3 – 2 pokonała Akademię Reissa z Poznania Trzecie miejsce zajęła Polonia Słubice wygrywając 1 – 0 drużynę Celulozy Kostrzyn nad Odrą
KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU
1. Dwójka MOS Gubin
2. Akademia Piłkarska Reissa Poznań
3. Polonia Słubice
4. Celuloza Kostrzyn nad Odrą
5. UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą
6. Orzeł Międzyrzecz
7. Lech Poznań FA D.Dudki
8. Zjednoczeni Kaczory
9. Stilon Gorzów
10. Słubicka Akademia Piłkarska Słubice
Najlepszy Zawodnik: Kowalczyk Diego – AP Reissa Poznań
Najlepszy Bramkarz: Stępczyński Kacper – Dwójka MOS Gubin
Król Strzelców: Chojnacki Jakub – Dwójka MOS Gubin
Trener zwycięskiej drużyny: Piotr Sobolewski – Dwójka MOS Gubin
POLONIA SŁUBICE ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU KINDER CUP ŻAKÓW
W kategorii Żaka w turnieju wystąpiło 12 zespołów podzielonych na dwie grupy W meczach półfinałowych Polonia Słubice rzutami karnymi Celulozę Kostrzyn a Dwójka MOS Gubin wygrała z Orłem Międzyrzecz 1 – 0
W meczu finałowym po dramatycznym meczu drużyna Dwójki MOS Gubin uległa 0 – 1 Polonii Słubice Trzecie miejsce zajęła Celuloza Kostrzyn wygrywając 1 – 0 z Orłem Międzyrzecz
KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU
1. Polonia Słubice
2. Dwójka MOS Gubin
3. Celuloza Kostrzyn
4. Orzeł Międzyrzecz
5. Football Academy Myślibórz
6. Toroma Torzym
7. Lech Poznań FA D. Dudki
8. UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą
9. Czarni Browar Witnica
10. APKO Krosno Odrzańskie
11. Słubicka Akademia Piłkarska Słubice
12. Celuloza II Kostrzyn nad Odrą
Najlepszy Zawodnik: Aleksandrowicz Michał – Dwójka MOS
Najlepszy Bramkarz: Kiałka Gabryiela – Polonia Słubice
Król Strzelców: Prusinowski Maciej – Celuloza Kostrzyn
Trener zwycięskiej drużyny: Kurkowski Igor – Polonia Słubice
UKS CZWÓRKA KOSTRZYN NAD ODRĄ ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU KINDER CUP SKRZATÓW
W kategorii Skrzatów w turnieju wystąpiło 10 zespołów podzielonych na dwie grupy W meczach półfinałowych Polonia Słubice pokonała 1 – 0 kostrzyńską Celulozę a UKS Czwórka Kostrzyn pokonała drugi zespół swojego klubu 5 – 0
W meczu finałowym UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą pokonała Polonię Słubice 3 - 0 Trzecie miejsce zajęł drugi zespół UKS Czwórki Kostrzyn wygrywając po remisie 0 – 0 rzutami karnymi 3 – 2 drużynę Celulozy Kostrzyn nad Odrą
KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU
1. UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą
2. Polonia Słubice
3. UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą
4. Celuloza Kostrzyn nad Odrą
5. Zbąszynecka Akademia Piłkarska Zbąszynek
6. Stilon Gorzów Wielkopolski
7. UKP Falubaz Zielona Góra
8. Steinpol Ilanka Rzepin
9. Słubicka Akademia Piłkarska Słubice
10. Polonia II Słubice
Najlepszy Zawodnik: Jacek Filip – Polonia Słubice
Najlepszy Bramkarz: Lachowski Juliusz – UKS Czwórka Kostrzyn
Król Strzelców: Sandurski Antoni – UKS Czwórka Kostrzyn
Trener zwycięskiej drużyny: Kozieł Arkadiusz – UKS Czwórka
KONKURS SUPER KOZAKA W RAMACH FESTIWALU PIŁKARSKIEGO Z PIŁKARSKIM LAUREM
W ramach festiwalu piłkarskiego z Piłkarskim Laurem odbył się konkurs Super Kozaka we wszystkich kategoriach wiekowych:
W kategorii Orlika zwycięzcami konkursu zostali:
1/ Cecuła Karol – Akademia Piłkarska Reissa Poznań
2/ Ławrynowicz Igor – Polonia Słubice
3/ Antosiak Konrad – Orzeł Międzyrzecz
W kategorii Żaka zwycięzcami konkursu zostali:
1/ Prusinowski Maciej – Celuloza Kostrzyn
2/ Waskin Emil – Celuloza Kostrzyn
3/ Sierżant Adam – Polonia Słubice
W kategorii Skrzata zwycięzcami konkursu zostali:
1/ Sandurski Antoni – UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą
2/ Kozieł Piotr – UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą
3/ Kaznowski Fabian – Celuloza Kostrzyn nad Odrą
inf.pras Piłkarski Laur, „Colloseum Marketing Sport” - Mirosław Wrzesiński, foto: Słubicka Akademia Piłkarska
A co Ty o tym myślisz?