Pasowanie na przedszkolaka i starszaka
Poniedziałek 4 listopada 2019 brak komentarzy
31 października 2019 na długo pozostanie w pamięci dzieci z oddziałów przedszkolnych Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Słubicach. Tego dnia odbyła się bardzo ważna uroczystość - pasowanie na przedszkolaka i starszaka, w której brali udział rodzice, Dyrektor i nauczyciele ośrodka.
Podczas uroczystości pasowania dzieci zaprezentowały piosenki, które specjalnie na tę okoliczność przygotowały.
Przed pasowanie swoje ślubowanie złożyli rodzice powtarzając słowa:
"Dziecko jest moim największym Skarbem, postaram się ze wszystkich sił być najlepszym Rodzicem na świecie. Obiecuję kochać moje dziecko mądrze: wskazywać ścieżki, po których kroczyć ma".
W dalszej części dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, a pani dyrektor Marzena Guźniczak z pomocą zaczarowanej kredki, dokonała pasowania.
Na pamiątkę tej ważnej chwili każdy Przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom, rożek obfitości i niespodziankę od pani dyrektor.
---------------------------------------------
Agnieszka Napierała
GALERIA














A co Ty o tym myślisz?