Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Opowieści z frontu - spotkanie autorskie

Czwartek 23 marca 2023 brak komentarzy

W Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Słubicach, 23 marca 2023 r. odbyło się spotkanie autorskie z korespondentką wojenną i dziennikarką - Anną Wojtachą. Dyskusję moderowała Elżbieta Samsel-Czerniawska - dziennikarka redakcji informacji Radia Zachód.


Tematem przewodnim spotkania były liczne historie autorki z podróży ze stref objętych konfliktami zbrojnymi, a uczestnicy spotkania mieli okazję poznać kulisy z życia korespondenta wojennego. Co powinno znaleźć się w plecaku osoby wyruszającej na wojnę, jak postrzega się kobietę - dziennikarkę wojenną? Zgromadzone osoby były szczególnie zainteresowane, jakie trudności czekają na podróżniczkę po powrocie z przepełnionych adrenaliną wyjazdów, do "nudnej", polskiej rzeczywistości.


Dziękujemy uczestnikom za obecność na spotkaniu, a autorce za podzielenie się swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że mieliśmy szansę poznać osobę z tak silnym poczuciem misji społecznej, gotową poświęcić swoje życie w imię sprawiedliwości względem ofiar wojennych.

 

Zespół BPMiG w Słubicach


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Piątek 2 czerwca 2023 7:31:25
  • imieniny obchodzą:

    Marianna, Marzena, Erazm

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij