Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Oficjalne wyniki 27. NARODOWYCH ULICZNYCH BIEGÓW NIEPODLEGŁOŚCI O PUCHAR SŁUBIC

Poniedziałek 14 listopada 2016 brak komentarzy

Podajemy oficjalne wyniki 27. NARODOWYCH ULICZNYCH BIEGÓW NIEPODLEGŁOŚCI O PUCHAR SŁUBIC

SŁUBICE 10.11.2016r.
KOMUNIKAT KOŃCOWY
(pierwsze trójki)

Biegi Przedszkolaków o Puchar Ks. Kanonika Józefa Zadwornego:
Bieg nr 1 – K - dziewczęta rocznik 2011 i mł.– 300m (5 lat i młodsze)

1. Ada Pomocka PS4
2. Lidia Szczepanik PS4
3. Amelia Wojtkowska PS4

Bieg nr 2 – M - chłopcy rocznika 2011 i mł.– 300m (5 lat i młodsze)

1. Sebastian Olech PS4
2. Borys Skierkowski PS4
3. Adam Ceglewski SP Kunowice

Bieg nr 3- K- dzieci– dziewczęta rocznika 2009 – 2010 – 400m (6–7 lat)

1. Maja Cieślak SP1 S-ce
2. Maja Zaborowska
3. Nadia Kwiatkowska SP Kunowice

Bieg nr 4–M - dzieci - chłopcy rocznika 2009 – 2010 – 400m (6– 7 lat) 
1. Jakub Krawczyk 
2. Kacper Bobkiewicz SP Golice
3. Szymon Stawicki PS 1 

Bieg nr 5 – K - dzieci - dziewczęta rocznika 2007 – 2008 – 400m (8– 9 lat)
1. Melania Urbaniak SP 1
2. Natasza Łazdowska SP2
3. Maria Garbatowska SP Kunowice

Bieg nr 6 – M - dzieci - chłopcy rocznika 2007 – 2008 – 400m (8 – 9 lat)
1. Damian Miklaszewski SP2
2. Mateusz Choina SP 2
3. Adam Wołczek SP2

Bieg nr 7 – K - dziewczęta młodsze 2005 – 2006 – 400m (10 – 11 lat)
1. Agnieszka Nowak Postomia Sulęcin Kołczyn
2. Kamila Witczk SP3
3. Julia Błaszczak SP3 

Bieg nr 8 – M - chłopcy młodsi 2005 – 2006 – 700m (10 – 11 lat) 
1. Dawid Klukiewicz- Okpala SP2
2. Patryk Makuchowski SP1
3. Igor Ławrynowicz SP KUNOWICE

Bieg nr 9 – M - dziewczęta starsze 2003 – 2004 – 700m (12 – 13 lat)
1. Paulina Woźniak GIM2
2. Julia Kaliska GIM2
3. Kinga Wit Postomia Sulęcin Kołczyn

Bieg nr 10 – M - chłopcy starsi 2003 – 2004 – 700m (12 – 13 lat)
1. Mateusz Lindner GIM2
2. Oliwier Begier SP3
3. Dominik Raźnik GIM2

Bieg nr 11 – K - młodziczki 2001 – 2002 - 1400m (14 – 15 lat)
1. Gabriela Góra Postomia Sulęcin Kołczyn
2. Nikola Sobczak Postomia Sulęcin Kołczyn
3. Magdalena Cerbin Postomia Sulęcin Kołczyn


Bieg nr 12 – M - młodzicy 2001 – 2002 – 1400m (14 – 15 lat)
1. Maksymilian Pazda GIM1
2. Fabian Gryga GIM1
3. Jakub Czak GIM2

Bieg nr 13 – K - juniorki młodsze 1999 – 2000 – 1400m (16 – 17 lat)
1. Dominika Szkuda ZSE-R
2. Patrycja Ślusarz ZSL 
3. Julia Śmielewicz ZSL

Bieg nr 14 – M - juniorzy młodsi 1999 – 2000 – 2100m (16 – 17 lat)
1. Paweł Turbak Postomia Sulęcin Kołczyn
2. Marcel Klukiewicz ZSL
3. Bartosz Matusiak ZSE-R

Bieg nr 15 – K - juniorki 1997 – 1998 – 2100m (18 – 19 lat)
1. Klaudia Czarniecka ZSE-R
2. Bogumiła Gaj ZSE-R
3. Oliwia Jasz ZSE-R

Bieg nr 16 – M - juniorzy 1997 – 1998 – 2100m (18 – 19 lat) 
1. Igor Kurkowski ZSE-R
2. Piotr Mochel ZSL
3. Mieszko Idkowiak ZSE-R


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Piątek 20 maja 2022 22:19:09
  • imieniny obchodzą:

    Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij