Oddali hołd poległym
Wtorek 8 maja 2018 brak komentarzy
W dniu dzisiejszym o godz. 10.00 delegacja Związku Nauczycielstwa Polskiego oddział w Słubicach oddała hołd poległym w czasie II wojny światowej z okazji 73. rocznicy jej zakończenia. Złożyła również symboliczną wiązankę i zapaliła znicze pod pomnikiem na Placu Bohaterów w Słubicach.







A co Ty o tym myślisz?