„Oddaj krew – uratuj życie” - zbiórka krwi
Środa 20 czerwca 2018 brak komentarzy
21 czerwca 2018 r.
Komenda Powiatowa Policji w Słubicach i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze zapraszają do udziału w akcji „Oddaj krew – uratuj życie”.

Komenda Powiatowa Policji w Słubicach zaprasza i zachęca do udziału w akcji „Oddaj krew - uratuj życie”. Zbiórka krwi odbędzie się 21 czerwca 2018 r.
W akcję zbiórki krwi włącza się oczywiście Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze, którego krwiobus stanie przy budynku Komendy Powiatowej Policji w Słubicach. Akcja krwiodawcza trwać będzie od godz. 9.00-12.00.










A co Ty o tym myślisz?