Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Obóz taneczny Westside Dance Camp dla młodych tancerzy z Dwumiasta

Wtorek 2 sierpnia 2022 brak komentarzy

W dniach 1-5 sierpnia 2022 roku na terenie HeleneCamp we Frankfurcie nad Odrą odbywa się już druga edycja tanecznego obozu szkoleniowego ARLE "Westside Dance Camp". Profesjonalni trenerzy z całej Polski prowadzą warsztaty dla 30 dzieci i młodzieży z Frankfurtu nad Odrą, Słubic z różnych technik tanecznych, takich jak breakdance, hip-hop czy choreografia. Taniec, zabawa i cała masa atrakcji to optymalna mieszanka spędzania wolnego czasu w trakcie wakacji, ruchu i treningu !

Projekt, zainicjowany przez grupę Westside People ze Słubic, został zorganizowany przez ARLE gGmbH we współpracy z Fundacją Dobro Kultury i odbywa się dzięki dofinansowaniu Euroregionu Pro Europa Viadrina. 

Oprócz codziennych treningów młodzi tancerze mogą wziąć udział w kreatywnych, warsztatach graffiti we Frankfurcie nad Odrą oraz w festiwalu Holi na terenie obozu tanecznego. Wszystkie zajęcia prowadzone są dwujęzycznie. 3 sierpnia o godz. 19.30 w trakcie show tanecznego terenie HeleneCamp zaproszeni rodzice i goście bedą mogli zobaczyć program będący efektem treningów. 

Pierwsza edycja "ARLE-Westside Dance Camp" w 2021 roku zakończyła się sukcesem, dlatego dzięki współpracz między podmiotami udało się  przygotować tegoroczną edycję, a mamy także plany na kolejne występy.

Projekt  „Westside Dance Camp 2022“ dofinansowany jest z Funduszu Małych Projektów (FMP) w Euroregionie PRO EUROPA VIADRINA w ramach Programu Współpracy INTERREG V A Polska-Brandenburgia 2014-2020, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Czwartek 20 czerwca 2024 3:21:15
  • imieniny obchodzą:

    Bogna, Florentyna, Rafał

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij