„Niech plastyka stanie się przygodą” - warsztaty w Galerii OKNO
Piątek 11 stycznia 2019 brak komentarzy
Podczas ferii 14, 15 i 16 stycznia o godzinie 12:00 w Galerii OKNO (SMOK) wraz z dziećmi od 9 lat ,,wypływamy” na rejs po morzach plastyki.
Odwiedzimy wiele technicznie odmiennych wysp w tym: przylądek Rzeźby, wyspę Malarstwo i Rysunek. Poznamy mieszkańców tych lądów i panujące tam zasady. Na naszą wyprawę nie trzeba przynosić żadnych materiałów. Zapał do działania i uśmiech na twarzy w zupełności wystarczą :)
Ilość miejsc na naszym statku ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejsze zgłoszenie u naszego sternika: Anna Panek-Kusz tel. 604 588 465, e-mail: anna@galeriaokno.pl,







A co Ty o tym myślisz?