Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

„Niech plastyka stanie się przygodą” - warsztaty w Galerii OKNO

Piątek 11 stycznia 2019 brak komentarzy

Podczas ferii 14, 15 i 16 stycznia o godzinie 12:00 w Galerii OKNO (SMOK) wraz z dziećmi od 9 lat  ,,wypływamy” na rejs po morzach plastyki. 

Odwiedzimy wiele technicznie odmiennych wysp  w tym: przylądek Rzeźby, wyspę Malarstwo i Rysunek. Poznamy mieszkańców tych lądów i panujące tam zasady.  Na naszą wyprawę nie trzeba przynosić żadnych materiałów. Zapał do działania i uśmiech na twarzy w zupełności wystarczą :) 

Ilość miejsc na naszym statku ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejsze zgłoszenie u naszego sternika: Anna Panek-Kusz tel. 604 588 465, e-mail: anna@galeriaokno.pl,


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Piątek 26 czerwca 2026 9:30:39
  • imieniny obchodzą:

    Paulina, Jan, Paweł

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij