Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Nie żyje obywatel Indii dźgnięty nożem. Czy sprawca usłyszy zarzut zabójstwa?

Poniedziałek 30 stycznia 2023 brak komentarzy

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który odpowiada za śmierć 24-letniego obywatela Indii. Do tragicznej w skutkach bójki z użyciem noży doszło w niedzielę 29 stycznia przy ul. Transportowej w Słubicach. Mężczyzna usłyszy prawdopodobnie zarzut zabójstwa. Ponadto do sprawy zatrzymano również 4 obywateli Gruzji.

Wracamy do tematu bójki ze skutkiem śmiertelnym do której doszło w niedzielę 29 stycznia około godz. 3 w nocy przy ul. Transportowej w Słubicach. W bójce z użyciem niebezpiecznych narzędzi, w tym noży brali udział obywatele Indii i Gruzji. Wskutek bójki doszło do śmierci 24-letniego obywatela Indii. Został on raniony nożem w klatkę piersiową i zmarł wskutek odniesionych obrażeń. Natomiast dwóch innych mężczyzn zostało rannych i trafiło do szpitala. O zdarzeniu poinformowaliśmy naszych czytelników jako pierwsi.

- Policjanci byli zaangażowani w wyjaśnienie śmierci 24-letniego obywatela Indii. Ustaliliśmy, że w to zdarzenie były zaangażowane osoby trzecie, które mogły doprowadzić do śmierci mężczyzny. Na miejscu były prowadzone oględziny pod nadzorem prokuratora.
W wyniku działań policjantów z grupy dochodzeniowo-śledczej, kryminalnych oraz przewodników z psem tropiących, w niedzielę nad ranem dotrzeć do mężczyzny, który próbował opuścić Słubice. To mężczyzna w wieku około 30 lat. To on najprawdopodobniej będzie odpowiadał za udział w bójce z wykorzystaniem noża oraz za zabójstwo 24-latka. Do tej sprawy zatrzymaliśmy również czterech innych mężczyzn, to obywatele Gruzji. Chcemy wyjaśnić co było przyczyną tej bójki – opowiada Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Jeszcze w poniedziałek 30 stycznia z zatrzymanymi mężczyznami rozpoczną się czynności procesowe, w obecności tłumacza. Zatrzymany 30-latek usłyszy prawdopodobnie zarzut zabójstwa, natomiast pozostali obywatele Gruzji odpowiedzą za udział w bójce.

inf.pras. www.lubuskie24.pl


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Sobota 20 kwietnia 2024 16:26:57
  • imieniny obchodzą:

    Agnieszka, Teodor, Czesław

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij