Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Nie dojechał na mistrzostwa do Rosji. Zatrzymali go w Świecku

Niedziela 17 czerwca 2018 brak komentarzy

Funkcjonariusze ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Świecku zatrzymali obywatela Kolumbii, który pomimo nielegalnego pobytu jechał do Rosji na mundial.

15 czerwca 2018 r. funkcjonariusze ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki SG w Świecku zatrzymali do kontroli wjeżdżający do naszego kraju pojazd marki Citroen. W wyniku przeprowadzonej kontroli legalności pobytu wobec kierowcy 31-letniego obywatela Kolumbii stwierdzono, że przebywa on nielegalnie na terytorium naszego kraju ponieważ przeterminował pobyt na terytorium państw Schengen. Mężczyzna oświadczył, że udaje się do Rosji na mistrzostwa w piłce nożnej. Obywatel Kolumbii w związku z nielegalnym przekroczeniem granicy oraz nielegalnym pobytem na terytorium naszego kraju został zatrzymany. Trwają czynności zmierzające do przekazania cudzoziemca stronie niemieckiej w ramach readmisji uproszczonej


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Czwartek 25 czerwca 2026 0:07:48
  • imieniny obchodzą:

    Dorota, Łucja, Wilhelm

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij