Nie dojechał na mistrzostwa do Rosji. Zatrzymali go w Świecku
Niedziela 17 czerwca 2018 brak komentarzy
Funkcjonariusze ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Świecku zatrzymali obywatela Kolumbii, który pomimo nielegalnego pobytu jechał do Rosji na mundial.
15 czerwca 2018 r. funkcjonariusze ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki SG w Świecku zatrzymali do kontroli wjeżdżający do naszego kraju pojazd marki Citroen. W wyniku przeprowadzonej kontroli legalności pobytu wobec kierowcy 31-letniego obywatela Kolumbii stwierdzono, że przebywa on nielegalnie na terytorium naszego kraju ponieważ przeterminował pobyt na terytorium państw Schengen. Mężczyzna oświadczył, że udaje się do Rosji na mistrzostwa w piłce nożnej. Obywatel Kolumbii w związku z nielegalnym przekroczeniem granicy oraz nielegalnym pobytem na terytorium naszego kraju został zatrzymany. Trwają czynności zmierzające do przekazania cudzoziemca stronie niemieckiej w ramach readmisji uproszczonej







A co Ty o tym myślisz?