Na bezczelnego kradł paliwo z baków mieszkańców Słubic
Środa 5 września 2018 brak komentarzy

Informacje o nietypowych “aktach” wandalizmu i złodziejstwa w czystej postaci dostaliśmy od naszych czytelników.
“WKRĘTEM I ŚRUBOKRĘTEM Niestety w taki prymitywny sposób w nocy 30.08 pod domem złodziej z wysokim IQ oczyścił mi zbiorniki w busie i VW z paliwa (ok 90L) ,wkrętem i śrubokrętem” - napisał na swoim profilu pan Dariusz, a w w rozmowie z naszą redakcją nie krył emocji, co mogłoby się wydarzyć, gdyby w benzynowym Volkswagenie, którym jeździ jego córka doszło do zapłonu.
Z informacji do których dotarliśmy wynika, że złodziej śmiało sobie poczynał w naszym mieście a pan Dariusz nie był jedynym pokrzywdzonym. Jak poinformowała nas słubicka policja, zanotowano kilka przypadków.
Złodziejem paliwa okazał się mieszkaniec powiatu sulęcińskiego, rocznik 94, który podczas swojej “działalności” w podobny sposób uszkodził 6 pojazdów. Słubicka policja złapała go na gorącym uczynku.
Został mu postawiony zarzut kradzieży z włamaniem, a dodatkowo delikwent miał przy sobie środki odurzające za co postawiono mu dodatkowe zarzuty. Przyznał się do popełnionych czynów za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.








A co Ty o tym myślisz?