Może i Ty chcesz zostać jednym z nas? - reaktywacja OSP Rybocice
Środa 27 grudnia 2017 brak komentarzy
Może i Ty chcesz zostać jednym z nas?
Ochotnicza Straż Pożarna Rybocice na wzór innych jednostek OSP powiatu słubickiego prowadzi nabór w swe szeregi. Przypomnijmy że jednostka OSP w Rybocicach jest w stanie spoczynku. Jednostkę próbowano wielokrotnie reaktywować - niestety brak chętnych pozbawił nadzieji na jej odtworzenie.
Obecnie grupa pasjonatów, która byla incjatorem reaktywacji nie spoczywa na laurach. Dalej z uporem maniaka chcą dzwignac tę jednostkę. Zapraszają wszystkich chętnych.
Chcesz zostać strażakiem ? Przyjdź - warto pomagać innym.
Również zachęcamy do wstępowania w szeregi pozostałych jednostek OSP w naszym powiecie.
,Jesteście ciekawi co się robi w straży? - warto przyjść zobaczyć codzienne życie OSP . Osoby zainteresowane proszone są o kontakt:
profil na FB: TUTAJ
email: straz-rybocice@wp.pl bądź osobiście u prezesa jednostki w Rybocicach.







A co Ty o tym myślisz?