„Maj – miesiącem przebaczenia” - Biblioteka ogłasza amnestię dla zapominalskich!!!
Środa 2 maja 2018 brak komentarzy
Biblioteka ogłasza amnestię dla zapominalskich!!! W maju, biblioteka słubicka nie będzie pobierać żadnych regulaminowych opłat od czytelników za przetrzymywane książki. Jest to dobra okazja, aby uregulować zaległości i oddać książki, których zwrot już dawno minął.
Zatem Czytelniku, jeśli masz w domu zaległe książki jest to dla Ciebie szansa, by bez żadnych konsekwencji, oddać je do biblioteki!
Zespół BPMiG w Słubicach







A co Ty o tym myślisz?