Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

„Maj – miesiącem przebaczenia” - Biblioteka ogłasza amnestię dla zapominalskich!!!

Środa 2 maja 2018 brak komentarzy

Biblioteka ogłasza amnestię dla zapominalskich!!!  W maju, biblioteka słubicka nie będzie pobierać żadnych regulaminowych opłat od czytelników za przetrzymywane książki. Jest to dobra okazja, aby uregulować zaległości i oddać książki, których zwrot już dawno minął.

Zatem Czytelniku, jeśli masz w domu zaległe książki jest to dla Ciebie szansa, by bez żadnych konsekwencji, oddać je do biblioteki!

 

Zespół BPMiG w Słubicach

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Czwartek 25 czerwca 2026 15:37:16
  • imieniny obchodzą:

    Dorota, Łucja, Wilhelm

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij