Magdalena Jankowska z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach odebrała Medal 60-lecia Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża.
Środa 17 października 2018 brak komentarzy

We wtorek (16 października) asp. Magdalena Jankowska z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach odebrała Medal 60-lecia Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. To zaszczytne wyróżnienie, w imieniu Ministra Zdrowia wręczyła Pani Monika Fabisz – Kołodzińska, Dyrektor RCKiK w Zielonej Górze podczas uroczystości, która odbyła się w zielonogórskiej Palmiarni. Medal jest to szczególna nagroda za aktywną działalność na rzecz rozwoju Ruchu Honorowego Krwiodawstwa PCK. To wyróżnienie skierowane jest nie tylko do policjantów ale również do wszystkich mieszkańców powiatu słubickiego, którzy uczestniczą w zbiórkach krwi organizowanych pod słubicką komendą Policji.


Wszystkim dawcom gorąco dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych zbiórkach.







A co Ty o tym myślisz?