Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Konferencja prasowa starosty powiatu słubickiego

Środa 9 listopada 2016 brak komentarzy

Zakończyła się konferencja prasowa Starosty Powiatu Słubickiego - Marcin Jabłońskiego wraz z Zarządem Powiatu i radnymi, która odbyła się na sali konferencyjnej w byłej już siedzibie Urzędu Pracy w Słubicach. 
Miejsce nie przypadkowe, bo... jak dowiedzieliśmy się w pierwszych minutach konferencji, prace związane z remontem i modernizacją części pomieszczeń budynku byłego PUPu m.in. na potrzeby Wydziału Komunikacji i Dróg, zostały wykonane bez wydania niezbędnego pozwolenia na budowę (ok. 150.000zł).
W dalszej części starosta,członkowie Zarządu oraz radni koalicji odniesli się m.in. do działań opozycji w temacie referendum, sprzątania "bałaganu" po Wojciech Włodarski - poprzednim prezesie NZOZ Szpital im. Prof. Zbigniewa Religi w Słubicach Sp z o o, wydatków na ochronę budynku starostwa (ok. 80.000zł), działań "marketingowych" poprzedniego Zarządu, poprzez wydawanie "gadzinówek" (30.000zł) a także wypłat, jakie kazali sobie przelać na swoje konta Piotr Łuczyński (ok. 57.000 zł) i Tomasz Stupienko (ok. 49.000 zł) za czas, w którym nie świadczyli pracy.
Na konferencji poruszono także tematy związane z bieżącą działalnością Starostwa.

Za chwilę na naszej stronie cały zapis konferencji prasowej w formacie wideo. Do dyspozycji redakcji NaszeSlubicePL trafiły także materiały z prezentacji.


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Sobota 20 kwietnia 2024 16:24:30
  • imieniny obchodzą:

    Agnieszka, Teodor, Czesław

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij