Kolejny etap budowy ścieżek nad jeziorem Reczynek zakończony!
Wtorek 23 października 2018 brak komentarzy

Ścieżki nad jeziorem Reczynek przyciągają coraz więcej turystów. Nad jeziorem pojawiają się zarówno miejscowi jak i przyjeżdni turyści, którzy z chęcia oddają się spokojnej formie wypoczynku - spacerowaniu. Niedawno został zakończony jeden z kolejnych etapów budowy ścieżek nad jeziorem Reczynek prowadzący bezpośrednio do pomostu. To jeszcze nie koniec… Już zostały rozpoczęte prace pod budowę kolejnych odcinków, które połączą i uzupełnią istniejącą już infrastrukturę turystyczną.

inf.pras. Gmina Ośno







A co Ty o tym myślisz?