Już po raz dziewiętnasty w naszym mieście odbędzie się Festiwal „Musica Autumna”.
Wtorek 13 listopada 2018 brak komentarzy
Już po raz dziewiętnasty w naszym mieście odbędzie się Festiwal „Musica Autumna”.

Z tej okazji chór kameralny Adoramus zaprasza na koncert do kościoła pw. Ducha Świętego w Słubicach (17 listopada 2018 r. godz. 19:30). W programie wielkie dzieło Johannesa Brahmsa „Ein deutsches Requiem, utwory: „Kto szuka Cię” Józefa Świdra oraz „Ostatni list Świętego Maksymiliana Marii Kolbego do Matki” Pawła Łukaszewskiego.

Wraz z chórem kameralnym Adoramus wystąpią: berliński chór Cantorei der Reformationskirche i Berlin – Brandenburgisches Sinfonieorchester. Partie solowe wykonają byli członkowie chóru Adoramus: Magdalena Iłowska (sopran) i Paweł Wiencek (baryton). Za pulpitem dyrygenckim stanie Barbara Weiser – Lada.
Koncert odbędzie się 17 listopada (sobota) o godz. 19:30 w parafii pw. Ducha Świętego w Słubicach.
wstęp wolny!







A co Ty o tym myślisz?