Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Jeśli masz powyżej 25 lat to koniecznie przeczytaj!

Poniedziałek 19 lipca 2021 brak komentarzy

Po ukończeniu 25 lat co roku ubywa nam ponad 1% kolagenu!

Czyli w wieku 40 lat mamy już ponad 15% mnie kolagenu w skórze, a po 50 roku życia jest go aż o 25% mniej.

Wraz z wiekiem obniża się zdolność organizmu do produkcji kolagenu – oznacza to, że w pewnym momencie więcej komórek kolagenu obumiera, niż jest wytwarzanych.

Objawy jakie zaczynają być widoczne to wiotkość skóry (np. opadające policzki) oraz pojawiające się zmarszczki.

Ważne jest aby reagować jak najszybciej bo z wiekiem im posiadamy mniej kolagenu to trudniej jest go odbudować, dlatego stymulatory tkankowe są jedną z metoda na zapobieganiu utraty i odbudowy.

Stymulatory tkankowe to preparaty, służące do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny. Po zaaplikowaniu dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry.

Jeśli chodzi o zabiegi nakierowane na intensywną biorestrukturyzację komórek skóry, to najczęściej stosujemy sprawdzone koktajle do mezoterapii igłowej Nucleofill i Ejal 40. Ampułki, których celem jest silna przebudowa skóry, zawierają aktywne mezokoktajle pobudzające, w skład których wchodzą m.in. polinukleotydy, aminokwasy czy glokozamonoglikany. Aktywują one od wewnątrz naturalne procesy regeneracyjne skóry, stymulując wytwarzanie nowych włókien kolagenowych i elastynowych, co poprawia nie tylko jej wygląd, ale przede wszystkim strukturę, inicjując długofalową przebudowę głębokich warstw skóry.

Mezoterapia preparatem Nucleofill zapewnia lifting na poziomie komórkowym, dzięki czemu skóra jest wyraźnie zagęszczona i ujędrniona. Mezoterapia igłowa Nucleofill ma też działanie antyoksydacyjne (neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników, przez co skutecznie hamuje procesy starzenia się skóry) a zawarte w preparacie naturalne polinukleotydy efektywnie wiążą wodę, dzięki czemu skóra jest optymalnie nawilżona.

Również mezoterapia igłowa preparatem Ejal 40 ma na celu pobudzenie skóry do bioregeneracji, czego efektem jest widoczne zagęszczenie, poprawa napięcia i jędrności. Ten innowacyjny preparat na bazie kwasu hialuronowego o średniej masie molekularnej skutecznie zwiększa zdolność fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny oraz wzmacnia macierz pozakomórkową skóry, czego efektem jest poprawa konturu twarzy, wyraźne zmniejszenie widoczności zmarszczek oraz odmłodzona, sprężysta i doskonale nawilżona skóra.

KONTAKT:

Salon Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Fabulous Injection
ul. Wawrzyniaka 10 lok 1
69-100 Słubice
telefon: +48 665 525 009

Salon Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Fabulous Injection

www.fabulousinjection1.booksy.com

https://instagram.com/fabulousslubice

ul. Wawrzyniaka 10 lok 1

69-100 Słubice

- możliwość płacenia za zabiegi w ratach

[reklama]


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Sobota 13 lipca 2024 17:07:14
  • imieniny obchodzą:

    Małgorzata, Ernest, Henryk

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij