Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Gmina Słubice wspiera funkcjonariuszy!

Wtorek 17 listopada 2020 brak komentarzy

Kolejne testery do wykrywania narkotyków trafiły do słubickiej Policji. Gmina Słubice po raz kolejny wsparła funkcjonariuszy. Dzięki dobrej współpracy gminy z policją udaje się skutecznie przeciwdziałać uzależnieniom i podnosić bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.

Zakup testerów do urządzenie Dräger Drug Test 5000 sfinansował Urząd Miejski w Słubicach w ramach środków przeznaczonych na realizację Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Słubice. Urządzenie Dräger Drug Test 5000 zostało przekazane Komendzie Powiatowej Policji w Słubicach w 2017 roku. Zakup sprzętu sfinansowała również gmina Słubice. Podczas kontroli drogowych funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Słubicach mogą na podstawie próbki śliny stwierdzić, czy kierowca jest pod wpływem środków odurzających. Urządzenie jest proste w obsłudze, a wyjątkowa precyzja przeprowadzanych testów gwarantuje niezwykłą skuteczność ustalenia nawet śladowych ilości narkotyków.

 

Testery to nie pierwszy sprzęt sfinansowany przez Urząd Miejski w Słubicach. Gmina cyklicznie wspomaga pracę policjantów strzegących bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie Słubic.

inf.pras KPP Słubice


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Poniedziałek 30 listopada 2020 2:30:40
  • imieniny obchodzą:

    Justyna, Andrzej, Konstanty

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij