Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Gala Muay Thai Open - występ zawodników z Korona Gym Słubice

Wtorek 8 listopada 2016 brak komentarzy

Podsumowanie wystąpienia zawodników Korona Gym Słubice na Gali w Rostock.

W sobotę, 5 listopada 2016, już po raz trzeci zawodnicy Korona Gym Słubice wzięli udział w Gali Muay Thai Open, odbywającej się w Rostock.
Krótkie podsumowanie wystąpienia naszych zawodników z Korona Gym Słubice:

Kamil Sosnowski vs Justin Hirsemann (Muay Thai Bochum), walka z trudnym, dużo cięższym od siebie przeciwnikiem, Kamil przegrał, ale dawał z siebie wszystko.

Hubert Karpezo przegrał z Duong Man - zawodnikiem starszym, bardziej doświadczonym, walka decyzją trenera R. Wiłkojcia zakończona po drugiej rundzie, żeby nie narażać zawodnika na niepotrzebne urazy. Brawa za solidną walkę. 

Aleksander Staropoli vs Hans Kaufmann- wygrana Aleksandra na punkty, w najlepszym stylu, świetny pokaz techniki, jego walka zdobyła tytuł walki wieczoru. 

Debiut Błażeja Maronia zakończył się sukcesem po zaciętej walce z przeciwnikiem Jerome Helm, co potwierdziło, że zawodnik ten dysponuje wielkim potencjałem i na pewno w kolejnych walkach nie pozwoli o sobie zapomnieć.

Sebastian Jednoróg vs David Kückenmeister - Sebastian odbył zaciętą walkę, którą wygrał wynikiem 2:1. Jego przeciwnik był trudny i solidny, jednak treningi Sebastiana nie poszły na marne i walka zakończyła się dla niego sukcesem.

Gracjan Gawęcki vs Emamodin Nabi- przegrana na punkty po bardzo zaciętej walce.
Podsumowując- 3 wygrane walki i 3 przegrane - trener jest bardzo zadowolony ze swoich zawodników i z calego wyjazdu do Rostocku. Każdy wyjazd to nowe doświadczenia, zadowolenie z kolejnej wygranej i mobilizacja do dalszych treningów. W opinii trenera, turniej w Rostock był obsadzony przez dużo mocniejszych zawodników w porównaniu do roku poprzedniego a wygrana na punkty to nie lada wyczyn - trzeba naprawdę zrobić na sędziach imponujące wrażenie. 

Trener podkreśla, że ma w swoim zespole wielu utalentowanych zawodników, którzy już nieraz pokazali, że podchodzą z oddaniem do treningów w sztuce walki uznawanej przecież za najtrwalszą sztukę walki jaka istnieje.
Gratulujemy zespołowi udanego występu w Rostock i życzymy im dalszych sukcesów.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Korona Gym Słubice

Klub dziękuje także sponsorom, bez których nie byłoby tego sukcesu, m.in pani Monice Gawęckiej, Kociołek LubuskiButcher, panu Damianowi i Sebastianowi oraz Krzysiowi, którzy umożliwili nam wynajecie autokaru oraz zorganizowanie posiłków dla wszystkich naszych zawodników. Korona Gym dziękuje serdecznie!


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Poniedziałek 4 grudnia 2023 3:32:43
  • imieniny obchodzą:

    Barbara, Bernard, Krystian

Ostatnie komentarze
Najczęściej komentowane
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij