Fundacja na rzecz Collegium Polonicum oraz Fundacja GunSpot zapraszają na obchody Święta Niepodległości
Piątek 2 listopada 2018 brak komentarzy
Fundacja na rzecz Collegium Polonicum oraz Fundacja GunSpot zapraszają na obchody Święta Niepodległości. Spotkanie odbędzie się w Sali Bankietowej Collegium Polonicum o godzinie 17:00, 10 listopada (sobota). Mamy dla Państwa wiele atrakcji, które zainteresują każdego miłośnika historii i nie tylko. Ten szczególny dzień umilą nam instrumentalną muzyką patriotyczną uczniowie Społecznej Niepublicznej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Słubicach oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Stanisława Moniuszki w Słubicach. Z działalnością dawnych organizacji strzeleckich na terenie naszego kraju i ich roli w odzyskaniu niepodległości zapozna nas regionalista Roland Semik a na każdego miłośnika militariów będzie czekała nie lada gratka w postaci wystawy broni historycznej i współczesnej. Poznamy też historię pewnego karabinu a dla lubiących zmagania strzeleckie przygotowaliśmy strzelnicę cyfrową gdzie będzie można się sprawdzić w trafianiu do tarczy.
Przyjdź i świętuj z nami w ten szczególny i ważny dzień!







A co Ty o tym myślisz?