Flota Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej powiększyła się o nowe samochody warte prawie 580 tys. zł.
Czwartek 10 stycznia 2019 brak komentarzy

Zakup nowych pojazdów sfinansowany został ze środków przyznanych w ramach „Programu modernizacji Policji, Straży Granicznej, PSPO i SOP w latach 2017-2020” Dwa ośmioosobowe samochody z automatyczną skrzynią biegów marki Toyota Proace trafią do Zielonej Góry i Wrocławia, natomiast Ople Movano przystosowane do przewozu osób zatrzymanych zasilą flotę we Wrocławiu i w Świecku. Nadodrzański OSG ze środków programu modernizacyjnego otrzymał już 14 nowych pojazdów o łącznej wartości 1,9 mln zł, które wykorzystywane są w codziennej służbie.


inf.pras. NOSG







A co Ty o tym myślisz?