Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Festiwal Musica Autumna

Wtorek 8 listopada 2016 brak komentarzy

Słubickie Towarzystwo Muzyczne zaprasza na Festiwal Musica Autumna

Słubickie Towarzystwo Muzyczne serdecznie zaprasza wszystkich słubiczan do udziału w Festiwalu Musica Autumna który odbędzie się w dniu 19 listopada 2016 roku o god. 19.30 w auli Collegium Polonicum w Słubicach w ramach XVII Międzynarodowych Spotkań Muzycznych. 

Oddajemy głos pani Barbara Weiser:
"Tym razem wysłuchamy, po raz pierwszy w Słubicach, dwa wspaniałe utwory argentyńskiego kompozytora Ariela Ramireza. „Misa Criolla” ( Msza Kreolska). Jest to msza oparta na motywach ludowych tańców latynoamerykańskich. Kolejnym utworem, który wprowadzi nas w nastrój świąteczny jest „ Navidad Nuestra” ( Nasze Boże Narodzenie) . Oba dzieła to klasyka muzyki argentyńskiej, wykonywane na scenach muzycznych całego świata. 
Podczas tegorocznej Musica Autumna usłyszymy w pararch solowych dwóch absolwentów Chór Kameralny AdoramusBartosz Borula oraz Wojciech Kuczyński to dwaj wspaniali tenorzy, którzy po skończonych studiach wokalnych goszczą na scenach oper w kraju i za granicą. Partie instrumentalne wykonane zostaną przez naszych lokalnych muzyków, Igor Łysenko oraz Artur Wanian
Jednakże przede wszystkim na scenie gościć będziemy przedstawicieli Peru, Argentyny oraz Chile. Koncert zapowiada się bardzo egzotycznie."

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Poniedziałek 4 grudnia 2023 4:47:46
  • imieniny obchodzą:

    Barbara, Bernard, Krystian

Ostatnie komentarze
Najczęściej komentowane
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij