Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Dziś w Słubicach debata kandydatów na burmistrza….Frankfurtu nad Odrą

Poniedziałek 5 lutego 2018 brak komentarzy

Dziś o godzinie 17.00 w Urzędzie Miejskim w Słubicach, odbędzie się debata z udziałem kandydatów na nadburmistrza Frankfurtu. Debata odbędzie się w ramach posiedzenia parlamentu Słubfurtu. Wezmą w niej udział: obecny nadburmistrz dr Martin Wilke (niezależny), jego zastępca Markus Derling (CDU) oraz Rene Wilke (Die Linke/Grüne). Swojej obecności nie potwierdzili jeszcze pozostali kandydaci: Jens-Marcel Ullrich i Wilko Möller. Moderatorem debaty będzie Michael Kurzwelly ze stowarzyszenia Słubfurt. Zapytany M. Kurzwelly mówi - “Każdy, kto przyjdzie na to spotkanie automatycznie stanie się radnym Słubfurtu i będzie miał głos Wybory na nadburmistrza Frankfurtu odbędą się w marcu.

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Piątek 26 czerwca 2026 13:56:22
  • imieniny obchodzą:

    Paulina, Jan, Paweł

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij