Dziś w Słubicach debata kandydatów na burmistrza….Frankfurtu nad Odrą
Poniedziałek 5 lutego 2018 brak komentarzy
Dziś o godzinie 17.00 w Urzędzie Miejskim w Słubicach, odbędzie się debata z udziałem kandydatów na nadburmistrza Frankfurtu. Debata odbędzie się w ramach posiedzenia parlamentu Słubfurtu. Wezmą w niej udział: obecny nadburmistrz dr Martin Wilke (niezależny), jego zastępca Markus Derling (CDU) oraz Rene Wilke (Die Linke/Grüne). Swojej obecności nie potwierdzili jeszcze pozostali kandydaci: Jens-Marcel Ullrich i Wilko Möller. Moderatorem debaty będzie Michael Kurzwelly ze stowarzyszenia Słubfurt. Zapytany M. Kurzwelly mówi - “Każdy, kto przyjdzie na to spotkanie automatycznie stanie się radnym Słubfurtu i będzie miał głos Wybory na nadburmistrza Frankfurtu odbędą się w marcu.







A co Ty o tym myślisz?