Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Dwumiasto Znowu Razem – wiosna w mieście

Środa 6 kwietnia 2022 brak komentarzy

"Dwumiasto znowu razem" to projekt, który już w zeszłym roku miał swój pierwszy etap, a jego celem jest zbliżanie do siebie mieszkańców Słubic i Frankfurtu nad Odrą, szczególnie po przerwie we wspólnych wydarzeniach wywołanej pandemią Koronawirusa.

W najbliższą sobotę (09 kwietnia) ARLE gGmbH zaprasza mieszkańców Dwumiasta na Magistralę we Frankfurcie nad Odrą! Młodsi i starsi mieszkańcy Słubic i Frankfurtu przygotowali bogaty program występów artystycznych i animacji dla dzieci w ramach projektu „Dwumiasto Znowu Razem – wiosna w mieście”.

O godzinie 10:00 na scenie mieszczącej się w zachodniej części magistrali (na wysokości przystanku tramwajowego) wydarzenie zostanie otwarte występem chóru Lebensfreude (radość życia).
Od godziny 10:30 usłyszeć będzie można uczniów Społecznej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Słubicach, a zaraz po nich wystąpi Quintet saksofonowy „The faerless five“- z Frankfurtu nad Odrą.

O godzinie 12:00 do akcji z Show tanecznym wkroczy grupa Westside People, a o godzinie 13:00 na scenie zaprezentuje się przedszkole „Kraina bajek” z Frankfurtu nad Odrą, które zaprezentuje bajkę o Czerwonym Kapturku.
W godzinach 13:00-15:00 na dzieci czekały będą uwielbiane przez najmłodszych mieszkańców Dwumiasta animacje i zabawy.

Atrakcji będzie co niemiara, a wszystko przy mamy nadzieję słonecznej pogodzie i wiosennej atmosferze!

Projekt dofinansowany jest z Funduszu Małych Projektów (FMP) w Euroregionie PRO EUROPA VIADRINA w ramach Programu Współpracy INTERREG V A Polska-Brandenburgia 2014-2020, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Piątek 20 maja 2022 23:21:46
  • imieniny obchodzą:

    Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij